قوانین حریم خصوصی کاربران

حریم خصوصی

هر سایتی جهت ارائه خدمات اطلاعاتی را از کاربران خود درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به آنها ارائه نماید. و اما سایت ما، لندیکا..... لندیکا جهت پردازش و ارسال سفارش ها و عملیاتهای مرتبط به ثبت و تامین کالا، به اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل نیاز دارد و از آنجا که شرکت تجارت نوین حداکثر مجوزهای لازم جهت ارائه بزرگترین فروشگاه اینترنتی کاربر محور ایران اخذ نموده است، کلیه فعالیت‌های آن قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید و فروش، بنا به درخواست کاربران حقیقی و حقوقی خود فاکتورهای رسمی و گواهی ارزش افزوده صادر مینماید، در نتیجه ارائه اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای کاربران حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای کاربران حقوقی لازم است. در واقع لندیکا یک سایت کاربر محور است که فعالیت آن در زمینه تامین و فروش کالای تامین کنندگان میباشد که میخواهند بدون هزینه صاحب یک فروشگاه اینترنتی شده و از مزایای فروش در کل کشور بهره مند شوند، لذا از این روی جهت پرداخت وجوه کالاهای فروخته شده به تامین کنندگان نیاز به اطلاعاتی مانند شماره شبای حساب بانکی تامین کنندگان دارد و تنها در مواردی که خریدی از طرف مشتری کنسل شده یا عودت میگردد، به شماره شبای خریدار جهت واریز وجه کالا نیاز میباشد.

در هنگام ثبت نام در لندیکا، یک شماره موبایل و ایمیل معتبر از کاربران درخواست میگردد و از آنجا که تمام ارتباطات، اتفاقات و مکاتبات سایت از طریق این ایمیل و پیامک به اطلاع کاربران خواهد رسید، لذا لندیکا اقدام به اعتبار سنجی آنها نموده و تایید صحت آنها به منزله ثبت نام رسمی و پذیرش تمام قوانین و شرایط لندیکا میباشد.

ارائه یک آدرس دقیق و کد پستی معتبر برای کاربرانی که اقدام به خرید از لندیکا مینمایند ضروری میباشد و در عین حال این امکان وجود دارد که با تعریف چند آدرس مختلف و اعلام نام و شماره تماس دریافت کننده ی کالا، در هر خرید آدرس خود را به راحتی تغییر دهند و شخص دیگری را جهت تحویل گرفتن سفارش معرفی نمایند، بدیهی است که مسئولیت کامل فعالیتهای صورت گرفته در سایت بر عهده فرد ثبت نام کننده میباشد.

هر کالا را ارسال کالا برای دیگران کاربران باید از یک ایمیل و شماره موبایل معتبر و در دسترس استفاده نمایند تا در آینده مشکلی ثبت نام کاربران به منزله پذیرش تمامی قوانین و شرایط سایط در زمینه های مختلف میباشد امکان برای ارسال یادآوری میشود آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، لندیکا جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
ممکن است لندیکا جهت ارتباط بیشتر و بهتر با کاربران سایت، تحقیقات بازاریابی و نظر سنجی های مختلف و اطلاع رسانی و اعلام اخبار سایت و ارتقای کیفیت و محتوای سایت، با حفظ اصول از برخی اطلاعات استفاده کرده و جهت اطلاع رسانی رویدادها، اخبار، خدمات ویژه و سرویس‌های مختلف و پروموشن‌ها و تبلیغات، اقدام به ارسال ایمیل و پیامک برای کاربران سایت نماید. پیامک های مذکور برای کاربرانی که تبلیغات خط خود را مسدود نموده اند ارسال نمیگردد و در زمینه ایمیل ها هم امکان درخواست عدم ارسال برای کاربران فراهم گردیده تا بتوانند عضویت خود در خبرنامه ی لندیکا را لغو نمایند. لازم به ذکر است که عدم اقدام به لغو سرویس های مذکور، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت آنها بوده و حق هر گونه اعتراض را از آنها صلب مینماید. 

لندیکا ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت  قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، لندیکا می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وبسایت ، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق الذکر به لندیکا اعطاء نموده و حق اعتراض را از خود سلب مینمایند. 

همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده میشود که لندیکا همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی لندیکا و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سوء استفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و لندیکا حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ میدارد.

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه های لندیکا ندارید٬ می توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.
لندیکا برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند. -مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه لندیکا را از خود سلب میکند.  لندیکا هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضائی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موطف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای لندیکا وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب  نموده اند. 

در صورت وجود هرگونه سوال٬ لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.   تلفن تماس و فکس: 91010040  – ۰۲۱ (پاسخگویی ۲۴ ساعته، ٧ روز هفته)   دفتر مرکزی و مرکز امور مشتریان:                استان خراسان رضوی - شهر مشهد – خیابان چمران – چمران 13 – پلاک 8 – مجتمع المان – طبقه 6 - واحد 603