فروشگاه اینترنتی لندیکا

شرکت تجارت نوین (بهینه سازان مبتکر تجارت نوین اسرار - سهامی خاص) با نام تجاری لندیکا و شماره ثبت 62335 و شناسه ملی 14005997875 و شماره اقتصادی 411577395937 با هدف توسعه و رونق تجارت الکترونیک کشور شروع به فعالیت نموده و از تمامی مجوزهای رسمی و قانونی در این زمینه برخوردار می باشد.

با توجه به افزایش روز افزون فروشگاه ها و خدمات اینترنتی و ارتقای فرهنگ خرید و فروش آنلاین، موفقیت در این نوع از تجارت (تجارت الکترونیک، تجارتِ نوین) کار بسیار سخت، پر هزینه و زمانبری است. اگر بخواهیم واقع گرایانه به این موضوع نگاه کنیم، تنها راه موفقیت در بازاری که در انحصار چند فروشگاه اینترنتی بزرگ و پر سابقه قرار گرفته، داشتن مزایای رقابتی ارزشمندی است که توانایی جلب توجه و رضایت کاربران این عرصه را داشته باشد. از این روی لندیکا از ابتدای آغاز فعالیت، برای خود اصول و اهدافی را مشخص نمود تا بتواند در چهارچوب آنها به این اصل مهم دست یابد و با اینکه تامین اهداف مذکور بسیار پر هزینه و مشکل می باشد، ولی لندیکا همواره به آنها متعهد بوده و راز موفقیت خود را پایبندی همیشگی به اهدافی می داند که بخشی از آنها در زیر بیان گردیده:

 • تامین رضایت کامل خریداران تحت هر شرایطی، حتی اگر باعث تحمیل هزینه های ناخواسته و غیر منطقی به شرکت گردد
 • ارائه بهترین و کاملترین پشتیبانی و خدمات پس از فروش جهت جلب رضایت همه خریداران
 • تضمین بهترین قیمت در بین سایر فروشگاه های اینترنتی، به نحوی که قیمت کالاها به صورت مداوم مورد بازبینی و اصلاح قرار می گیرد، حتی اگر باعث تحمیل هزینه و خسارت به شرکت گردد
 • تدوین طرحی با عنوان حمایت از خریدار که طبق آن فرایند فروش کالا زمانی به اتمام می رسد که خریدار به صورت نرم افزاری و از طریق طریق سایت تایید و رضایت خود را از کالای دریافتی اعلام نماید. (تا قبل از تایید خریدار، وجه کالا به صورت امانی در حساب لندیکا مسدود می باشد و سیستم به صورتی طراحی گردیده که تنها پس از اعلام رضایت خریدار اجازه دسترسی به وجه مذکور را صادر می نماید.)
 • تقدیر از کاربران متعهد و وفادار (از طریق اهدای جوایز و کد تخفیف های مختلف و سایر روش های خلاقانه)
 • کسب کلیه مجوزهای مورد نیاز جهت جلب اطمینان و رضایت کاربران، در حالی که کمتر فروشگاهی موفق به کسب تمام این مجوزها گردیده.
 • تضمین رسمی و قانونی اصالت کامل کالا تا حدی که اگر خریداری نسبت به اصالت کالا دچار تردید شود، میتواند به راحتی کالا را بازگردانده و علاوه بر هزینه ارسال اولیه و هزینه ی استرداد کالا، یک کد تخفیف اختصاصی نیز از طرف لندیکا دریافت نماید.
 • تدوین قانونی جهت تخصیص کد تخفیف یا هدیه به کاربرانی که با دلیل موجهی از خرید خود ناراضی میباشد، به عنوان مثال پرداخت خسارت به خریداری که کالایش را دیرتر از موعد مقرر دریافت کرده.
 • طراحی سیستم تخفیف پلکانی جهت جلب رضایت خریدارانِ عمده، بدین صورت که با افزایش تعداد خرید یک کالا، درصد تخفیف آن افزایش می یابد.
 • امکان چت آنلاین داخل سایت که سبب ارتباط سریعتر و آسانتر با کاربران می شود
 • تدوین طرح درآمدزایی لندیکا که طبق آن خریداران می توانند در بخشی از سود حاصل از خرید دوستان خود شریک گردند. بیشتر بدانید

از طرف دیگر، شرکت تجارت نوین در زمینه جذب تامین کننده نیز فعال بوده و جهت تامین کالا با قیمت های رقابتی برنامه ی مدونی دارد. از آنجا که در شرایط فعلی روش های خرید و فروش سنتی کالا در حال جایگزینی با روش های کسب و کار نوین می باشد، اکثر خریداران ترجیح می دهند به جای خروج از منزل و صرف زمان زیاد در ترافیک های شهری و بازارهای حقیقی، با گشت و گذار در اینترنت و یافتن فروشگاه های آنلاین مورد اعتماد، خریدی مطمئن، کم دردسر و به صرفه را تجربه نمایند. بدون شک با در نظر گرفتن موارد مذکور و همچنین فعالیت گسترده و قویه فروشگاه های اینترنتی، هر روز عرصه بر فروشگاه های سنتی تنگ تر گشته تا آنجا که در حال حاضر سهم قابل توجهی از بازار تهران، مشهد و سایر شهرها در اختیار فروشگاه های اینترنتی قابل اعتماد و مجاز می باشد، به همین دلیل لازم است تمامی تامین کنندگان و فروشندگان، جهت تضمین آینده ی خود، هر چه سریعتر وارد دنیای تجارت آنلاین شده و با این جریان خروشان و رو به رشد همراه گردند.

درنهایت با توجه به توضیحات فوق می دانیم که حال و آینده ی کسب و کار در گرو ورود به بازار خرید و فروش آنلاین می باشد و خریداران هر روز بیشتر نسبت به خرید اینترنتی علاقه نشان می دهند، پس چرا هر فروشگاه و تامین کننده برای خود یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی نمی کند؟ پاسخ این پرسش مهم چندان دور از ذهن و منطق نیست، زیرا :
 • راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی با حداقل های مورد نیاز، هزینه ی اولیه زیادی دارد که برای اکثر تامین کنندگان مقرون به صرفه نیست.
 • پشتیبانی و نگهداری سایت فرایندی زمان بر و پرهزینه بوده و نیاز به نیروهای متخصص دارد.
 • هر فروشگاه اینترنتی جهت جذب مشتری نیاز به سئو و تبلیغات گسترده دارد که هزینه بسیار بالایی به سایت تحمیل می کند، این هزینه در اکثر موارد از هزینه راه اندازی اولیه و نگهداری سایت نیز بیشتر است.
 • فرایند دریافت مجوزهای مورد نیاز و جلب اعتماد کاربران امری دشوار و زمان بر می باشد.
 • ممکن است فروشنده با صرف هزینه های بالا فروشگاه اینترنتی خود را تاسیس کرده ولی هرگز موفق به ارائه سایت خود نشده و به حداقل بازدهی مورد نیاز جهت تامین هزینه ها دست نیابد.

پس راه اندازی فروشگاه اینترنتی اگرچه یک فرصت فوق العاده است ولی ریسک و هزینه ی بالایی دارد و ممکن است با شکست مواجه شود. از این روی سایت لندیکا این امکان را برای فروشندگان و تامین کنندگان فراهم آورده تا بدون هیچ هزینه ای فروشگاه اینترنتی اختصاصی خود را راه اندازی کرده و با ارائه کالاهای خود فروش خود را افزایش دهند. جهت آشنایی بیشتر با قوانین و شرایط جذب تامین کننده می توانید از صفحه "ثبت نام تامین کنندگان" بازدید نمایید. لندیکا شرایط و قوانین خاصی را جهت جذب تامین کنندگان تدوین نموده و پس از پذیرش و عقد قرارداد، کل فرایند خرید و فروش کالا را از صفر تا 100 مدیریت کرده و یک معامله برد-برد برای خریدار و فروشنده به ارمغان می آورد.

توجه: قوانین و سیستم نظارت و داوری لندیکا به گونه ای طراحی و برنامه ریزی گردیده که امکان هیچ گونه سوء استفاده و تقلبی برای طرفین معامله وجود نداشته باشد، پس اگر اهل کسب و کار صادقانه هستید و می توانید کالاهای خود را با قیمت های رقابتی ارائه نمایید، لندیکا بهترین بستر برای رشد چشم گیر فروش و درآمد شما می باشد.

مزایای لندیکا برای فروشندگان:

 • راه اندازی فروشگاه اینترنتی به صورت 100درصد رایگان پس از عقد قرارداد با لندیکا، هم اکنون اقدام کنید
 • دریافت کارمزد بسیار پایین پس از فروش کالا، با امکان کاهش پورسانت تا 99 درصد. ثبت نام تامین کنندگان
 • پنل کاربری لندیکا، با وجود امکانات متعدد، بسیار ساده و کاربر محور طراحی گردیده است. به گونه ای که جهت راه اندازی فروشگاه در لندیکا نیازی به هیچگونه دانش فنی نبوده و پس از ثبت نام به عنوان تامین کننده، در حداقل زمان قابل بهره برداری می باشد.
 • فروشنده جهت دیده شدن نیازی به پرداخت هزینه تبلیغات ندارد و بازاریابی و تبلیغات کالا و فروشگاه شما توسط لندیکا صورت می گیرد.
 • لندیکا با اخذ تمامی مجوزهای لازم شرایط بهینه ای را جهت آغاز یک تجارت موفق فراهم آورده است.
 • طراحی 3 نوع قرارداد تامین، متناسب با شرایط تامین کنندگان مختلف. ثبت نام و مشاهده انواع قرارداد تامین
 • در نظر گرفتن طرح ها و سرویس های متنوع با هدف جلب رضایت خریداران و افزایش کمیت و کیفیت معاملات .

در نهایت آیا لندیکا قابل اعتماد است؟

با توجه به اینکه فروشگاه اینترنتی لندیکا بر پایه یک شخصیت حقوقی با نام شرکت بهینه سازان مبتکر تجارت نوین اسرار (سهامی خاص) با شماره ثبت 62335 و شناسه ملی 14005997875 و شماره اقتصادی 411577395937 در حال فعالیت می باشد و تمامی مجوزهای قانونی لازم جهت فعالیت در حوزه تجارت آنلاین را کسب نموده و زیر نظر مرکز توسعه تجارت الکترونیک دارای نماد اعتماد تجارت الکترونیک، و زیر نظر مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال دارای نماد ساماندهی، و زیر نظر سازمان اصناف کشور دارای جواز کسب تجارت الکترونیک و عضو اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی می باشد، طبق قوانین رسمی کشور در صورت بروز هر گونه مشکل، امکان پیگرد قضایی از طریق مراجع ذی صلاح و همچنین امکان پیگیری اینترنتی از طریق مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال به آدرس https://samandehi.ir و مرکز توسعه تجارت الکترونیک به آدرس https://enamad.ir و اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی به آدرس https://ecunion.ir در مورد این شرکت و فروشگاه اینترنتی لندیکا محفوظ است. لذا میتوان با قطعیت گفت که امنیت خرید و فروش کالا و دریافت پشتیبانی و خدمات پس از فروش در بالاترین سطح کیفی و قانونی ممکن قرار دارد و همکاری با چنین شرکتی کاملا امن می باشد.