اسپیکر بلوتوثی

مرتب سازی:
جدید ترین قدیمی ترین گران ترین ارزان ترین
فیلتر ها
فیلترها
محدوده قیمت: تا
حدف همه
اعمال فیلترها
کالاهای بیشتر

اسپیکر چیست؟

اسپیکرها یکی از رایج ترین دستگاه های خروجی مورد استفاده در سیستم های کامپیوتری هستند. برخی از اسپیکرها برای کارهای خاص با رایانه طراحی شده اند. در حالی که برخی دیگر را می توان به هر نوع سیستم صوتی متصل کرد. صرف نظر از طراحی آنها، هدف اسپیکر ها تولید خروجی صوتی است که توسط شنونده قابل شنیدن باشد.
اسپیکر این اسپیکرها قابل حمل و جمع و جور هستند که معمولا با باتری کار می کنند و از طریق گوشی هوشمند با بلوتوث به دستگاه متصل می شوند و بعد از اتصال موزیک را به اجرا در می آورند. همچنین بسیاری از این اسپیکرها دارای جک 3.5 میلی متری هستند. اسپیکرهای بلوتوثی معمولاً کوچک‌تر و کم‌ مصرف‌تر و در نتیجه سبک‌تر هستند. نوع دیگر از اسپیکرها، اسپیکرهای چندگانه می باشند. ارتباط این گونه اسپیکرها از طریق بلوتوث بوده، بعضی از آنها هم به صورت چراغ خواب مورد استفاده قرار می گیرند و هم طیف رنگیشان نیز عوض می شود.

اسپیکر بلوتوثی

اکثر بلندگوهای قابل حمل از فناوری بی سیم بلوتوث برای پخش موسیقی از استفاده می کنند. مزایا:  این فناوری با طیف گسترده ای از دستگاه های تلفن همراه از جمله گوشی های هوشمند اپل آیفون و اندروید کار می کند. اسپیکرهای بلوتوثی همچنین نسبت به بلندگوهای وای فای قیمت کمتری دارند. معایب: برد بلوتوث محدود است، معمولاً حدود 33 فوت است. راه اندازی:  به طور کلی، اتصال از طریق بلوتوث ساده تر از اتصال از طریق WiFi است. برخی از اسپیکرهای بلوتوث اکنون دارای فناوری NFC (ارتباطات میدان نزدیک) هستند که به دو دستگاه - که یکی از آنها معمولاً قابل حمل است، مانند تلفن هوشمند - امکان برقراری ارتباط را تنها با یک ضربه می دهد.
اسپیکر بلوتوثی