فلش مموری

مرتب سازی:
جدید ترین قدیمی ترین گران ترین ارزان ترین
فیلتر ها
فیلترها
محدوده قیمت: تا
حدف همه
اعمال فیلترها
کالاهای بیشتر

💡 فلش مموری

فلش مموری‌ها، آخرین نسل از حافظه‌های قابل حمل می‌باشند که به دلیل استفاده‌ی آسان و امنیت مناسب، قابلیت استفاده‌ی بالایی دارند.

کاربرد اولیه این محصول، انتقال اطلاعات بین دو کامپیوتر💻 بود که به دلیل ویژگی‌های مثال زدنی نظیر ظرفیت بالا، امنیت بیشتر، قابلیت خواندن و نوشتن نامحدود اطلاعات، بازیابی مناسب اطلاعات و... جایگزین شایسته‌ای برای فلاپی‌ها💾 و دیسک‌های نوری💽💿📀 شد.

با به روز شدن تکنولوژی در دیگر وسایل، فلش مموری‌ها نیز ارتقاء پیدا کردند و برای جابه‌جایی اطلاعات بین هر دستگاهی، از فلش مموری‌ها استفاده می‌شود. از پلیر درون خودروهایمان🚗 گرفته تا استفاده‌ی مستقیم بر روی گوشی‌های هوشمندمان📱، همه جا و در هر زمان می‌توان از فلش مموری‌ها استفاده کرد.

امروزه می‌توان فلش مموری‌هایی را تهیه نمود که به دلیل استفاده از تکنولوژی و قطعات حرفه‌ای تر نظیر پورت های USB 3 و چیپ‌های جدید حافظه، سرعت بالایی را هنگام ذخیره یا انتقال اطلاعات از خود نشان می‌دهند. همچنین شاهد فلش مموری‌هایی هستیم که دارای 2 پورت مجزا هستند و می‌توان آن را مستقیما بر روی گوشی‌هایی📱 که از قابلیت OTG پشتیبانی می‌کنند استفاده کرد. این موضوع نشان دهنده کاربرد بالای فلش مموری‌ها در زندگی روزمره است.

🛒 ارزش خرید

هر محصولی که تولید می‌شود، نسبت به جزییات به کار رفته در آن، از ارزش خرید💰 متفاوتی برخوردار است. این موضوع در خرید فلش مموری‌ها نیز صادق است.

می‌توان به جای هزینه کردن برای جزییات بیرونی محصول و صرفنظر کردن از زیبایی آن، به جزییات داخلی آن بها داده و قابلیت‌های بیشتری از فلش مموری درنظر داشته باشیم. یا برعکس، زیبایی را در اولویت قرار داده و جزییات معمول‌تری را برای فلش مموری برگزینیم.

هرچه جنس به کار رفته در بدنه‌ی فلش مموری از آلیاژ بهتر و زیباتری ساخته شده باشد قیمت بالاتری را می‌طلبد و متعاقبا هرچه قطعات بهتری استفاده شود، هزینه بالاتر می‌رود. نظیر فلش مموری‌هایی با بدنه فیبر کربن که زیبایی و مقاومت را مدنظر قرار داده است یا فلش مموری‌هایی با ظرفیت بالا، پورت‌های متعدد و چیپ‌های حافظه پیشرفته تر که عمر بیشتری را برای آن به ارمغان می‌آورد.

نظر شما چیست؟ زیبایی❤ یا کارایی🛠؟ شاید ترکیبی از هر دو...