قوانین کاربری سیف‌لند

قوانین استفاده از سیف‌لند، مشمول قوانین لندیکا نیز میباشد.

سیف‌لند به عنوان اولین درگاه امن تبادل کالا و خدمات در شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های درج تبلیغات، طبق قوانین زیر امنیت کامل را برای طرفین معامله تضمین مینماید. ثبت‌نام در سیف‌لند به معنی مطالعه دقیق و پذیرش قوانین لندیکا و سیف‌لند میباشد. خدمات لندیکا و سیف‌لند تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و اینماد بوده و ارائه‌ی هر گونه خدمات شرط بندی، قمار، ازدواج موقت و همسریابی و دوست یابی و ارائه‌ی انواع سیستم‌های چت آنلاین ، پیش بینی انواع مسابقات ، خدمات مربوط به ماساژ ، فال ، تعبیر خواب ، طالع بینی و علوم غیب و فروش انواع وی پی ان و اکانت‌های غیرمجاز و خدمات ماهواره و رسیور و ارزهای دیجیتال و مجازی ، انواع شماره‌های مجازی ، فیلم و سریال مجاز و غیرمجاز ، فروش فالوور و ممبر و لایک واقعی و غیر واقعی برای تلگرام و اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی و همچنین کتاب و محصولاتی که دارای حق کپی رایت هستند و داروهای مجاز و غیرمجاز و به طور کلی خرید و فروش هر گونه کالا یا خدماتی که طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران منع گردیده، از طریق لندیکا و سیف‌لند اکیدا ممنوع میباشد و کاربران متعهد به رعایت کلیه‌ی اصول اخلاقی و قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشند. کاربران متعهد میگردند طبق مواد 210 و 211 قانون مدنی فاقد هر گونه منع قانونی برای انجام معامله بوده و اهلیت معامله را دارند.

ماده 1: اعتبار قوانین لندیکا در سیف‌لند

"قوانین کاربری" و "قرارداد فروشندگان" و "قوانین بازگشت کالا" وفق مورد در سامانه‌ی سیف‌لند نیز معتبر و لازم‌الاجرا است، با این توضیح که سیف‌لند مخصوص فروشگاه‌های فعال در شبکه‌های اینترنتی طراحی شده و امکان فروش مزایده‌ای ندارد. همچنین مطالب مندرج در "سوالات متداول" و اعلامیه‌ها و "راهنمای سایت" و تذکرات درجا و فیلم‌های آموزشی، وفق مورد در حکم قوانین سایت بوده و معتبر می باشد

تبصره 1: طبق قوانین لندیکا و سیف‌لند، استفاده از اسامی خاص، از جمله برند‌ها، سازمان‌ها و نهادهای و کمپانی‌های داخلی و خارجی، وزارتخانه‌ها، نام یا لغب افراد حقیقی و حقوقی معروف و شناخته شده، بانک‌ها و کلیه‌ی مراجع شخصی و حقوقی به عنوان نام کاربری بر خلاف قوانین سایت بوده و عواقب احتمالی آن بر عهده‌ی کاربر می باشد.

ماده 2: تعهدات سیف‌لند در قبال کاربران سایت

سیف‌لند متعهد می شود از کلیه‌ی اطلاعات خصوصی کاربران خود شامل شماره همراه و تلفن ثابت و آدرس ایمیل و شبکه‌های اجتماعی و آی پی های ثبت شده، نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره حساب و کارت بانکی و شماره شبا، آدرس پستی، و سایر اطلاعات کاربر حفاظت کرده و تحت هیچ شرایطی در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی قرار ندهد، مگر با حکم دادگاه و مراجع ذیصلاح و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران .

ماده 3: حل اختلاف

قوانین سیف‌لند و لندیکا به گونه‌ای طراحی گردیده که تا حد امکان از بروز هرگونه اختلاف و نارضایتی بین کاربران جلوگیری شود، در عین حال سیستم جامعی تحت عنوان "تیم داوری" برای حل اختلافات احتمالی در نظر گرفته شده است و در صورتی که به هر دلیل بین طرفین معامله مشکل و عدم رضایتی رخ دهد، طرفین موظف هستند بررسی مشکل را به تیم داوری لندیکا محول نمایند و هر دو طرف متعهد به پذیرش رای صادره از طرف تیم داوری لندیکا بوده و حق هر گونه اعتراض از ایشان صلب میگردد. تیم داوری لندیکا مجاز است با صلاحدید خود یک سری اطلاعات محدود، مانند نام و نام خانوادگی متشاکی را جهت پیگیری های قانونی در اختیار طرف دیگر معامله قرار دهد. بدیهی است در صورت بروز مشکل، تیم داوری لندیکا به صورت کاملا بی طرفانه و بر اساس شواهد و مدارک موجود رای خود را صادر کرده و با صلاحدید خود میتواند اطلاعات مورد نیاز جهت پیگیری قضایی را در اختیار فرد شاکی قرار دهد. بدیهی است که در بروز مشکلات حاد، کلیه پیگیری‌های قضایی بر عهده فرد شاکی بوده و سیف‌لند و لندیکا در این زمینه مسئولیتی ندارد. لازم به ذکر است که استفاده از سیف‌لند برای مقاصد غیرمجاز و غیرقانونی اکیدا ممنوع بوده و در صورت استفاده غیرقانونی، اطلاعات کاربر به مراجع قانونی ذی الصلاح ارجاع خواهد شد.

ماده 4: تسویه حساب

پس از تایید کالای ارسالی توسط خریدار، وجه آن به صورت خودکار و بدون کسر کارمزد و مالیات یا سایر هزینه‌ها به حساب کاربری فروشنده واریز میگردد و فروشنده جهت تسویه حساب تنها میتواند شماره شبای حسابی را در سامانه ثبت نماید که به نام وی باشد. بدیهی است اگر به دلیل اشتباه کاربر در وارد نمودن شماره شبا، وجه مربوطه به حساب شخص دیگری واریز گردد، مسئولیت آن بر عهده‌ی کاربر بوده و لندیکا در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.

تبصره: هر کاربر تنها مجاز به ساخت یک حساب کاربری میباشد و تحت هیچ شرایطی مجاز به واگذاری اطلاعات کاربری خود به غیر نمیباشد.

ماده 5: پورسانت و کارمزد سیف‌لند

کارمزد لندیکا در هنگام ساخت لینک پرداخت، با توجه به "مبلغ قابل پرداخت" تعیین میگردد و فروشنده میتواند انتخاب کند که پرداخت آن بر عهده‌ی خودش یا خریدار یا هر دو باشد.

تذکر: جهت آشنایی بیشتر با قوانین و قابلیت‌های سیف‌لند، سوالات متداول را نیز مطالعه نمایید.